У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Кам'янецький Переїзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Кам'янецький Переїзд:

Поточний розклад електричок Дачна - Кам'янецький Переїзд включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 45 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Кам'янецький Переїзд о 07 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6371 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 1 г 47 хв. Між станціями Дачна і Кам'янецький Переїзд цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Старокостянтинів 1(05.53), Западинці(06.34), Осташки(07.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Кам'янецький Переїзд, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Кам'янецький Переїзд ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Кам'янецький Переїзд можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 05.45
Дачна
07.32
Кам'янецький Переїзд
1 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Кам'янецький Переїзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Кам'янецький Переїзд

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'янецький Переїзд — Дачна