У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна,Хмельницька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дачна:

Актуальний розклад електричок по станції Дачна містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дачна з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 56 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Росолівці, Старокостянтинів 1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дачна відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гречани - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дачна відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Дачна - Хмельницький від 25.00 грн. (65.1 км)

  • Дачна - Шепетівка(всі вокзали) від 25.00 грн. (56.9 км)

  • Дачна - Гречани від 25.00 грн. (58.2 км)

  • Дачна - Кам'янецький Переїзд від 25.00 грн. (62.6 км)

  • Дачна - Красилів від 15.00 грн. (22.9 км)

  • Дачна - Старокостянтинів від 15.00 грн. (5.7 км)

  • Дачна - Речовий ринок від 25.00 грн. (61.6 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 05.16 1 хв  05.17 Курсує щоденно - переглянути
6372 Гречани Шепетівка 18.55 1 хв  18.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дачна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дачна,Хмельницька обл.