У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Старокостянтинів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Старокостянтинів:

Поточний розклад електричок Дачна - Старокостянтинів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 45 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Старокостянтинів о 05 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6371 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями Дачна і Старокостянтинів цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Старокостянтинів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Старокостянтинів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Старокостянтинів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 05.45
Дачна
05.53
Старокостянтинів 1
8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Старокостянтинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Старокостянтинів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Старокостянтинів — Дачна