У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачне - Гнидава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачне - Гнидава:

Поточний розклад електричок Дачне - Гнидава включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 16 хв зі станції Дачне і прибуває на станцію Гнидава о 08 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6379 сполученням Ківерці - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Дачне і Гнидава цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачне - Гнидава, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачне Гнидава ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачне - Гнидава можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6379 Ківерці Стоянів 08.16
Дачне
08.50
Гнидава
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачне -Гнидава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачне — Гнидава

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гнидава — Дачне