З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стоянів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Стоянів:

Розклад поїздів по станції Стоянів включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Ковель, Чернівці, Львів, в сумі зі станції Стоянів можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 00 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 30 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Стоянів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Стоянів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
668Ш Чернівці Ковель 04.50 10 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Львів Ковель 04.50 10 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Чернівці 22.06 12 хв  22.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Львів 22.06 12 хв  22.18 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Стоянів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стоянів