У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стоянів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стоянів:

Актуальний розклад електричок по станції Стоянів містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Стоянів з такими станціями і населеними пунктами як Ківерці, Львів, Радехів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 15 хв до пункту призначення Ківерці. Найближчі станції та зупинні пункти Брани, Радехів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Стоянів відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стоянів - Львів, Стоянів - Ківерці, Ківерці - Радехів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стоянів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6370* Стоянів Ківерці 04.16 Курсує щоденно - переглянути
6051 Стоянів Львів 04.30 Курсує щоденно - переглянути
6379* Ківерці Радехів 11.20 2 хв  11.22 Курсує щоденно - переглянути
6380* Радехів Ківерці 14.13 2 хв  14.15 Курсує щоденно - переглянути
6052 Львів Стоянів 22.48 Курсує щоденно - переглянути
6369* Ківерці Стоянів 23.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Стоянів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стоянів