У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стоянів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стоянів:

Актуальний розклад електричок по станції Стоянів містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Стоянів з такими станціями і населеними пунктами як Ківерці, Львів, Радехів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 25 хв до пункту призначення Ківерці. Найближчі станції та зупинні пункти Брани, Радехів, 98 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Стоянів відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ківерці - Радехів, Стоянів - Ківерці, Стоянів - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стоянів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6370 Стоянів Ківерці 04.30 Курсує щоденно - переглянути
6051* Стоянів Львів 04.30 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Радехів 11.25 2 хв  11.27 Курсує щоденно - переглянути
6380* Радехів Ківерці 14.23 2 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6052* Львів Стоянів 22.44 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 23.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Стоянів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стоянів