У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дачне:

Актуальний розклад електричок по станції Дачне містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дачне з такими станціями і населеними пунктами як Стоянів, Здолбунів-Пас., Ковель, Ківерці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 45 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Жабки, Промислова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дачне відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стоянів - Ківерці, Здолбунів-Пас. - Ковель, Луцьк - Здолбунів-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дачне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6379 Ківерці Стоянів 08.15 1 хв  08.16 Курсує щоденно - переглянути
6358 Луцьк Здолбунів 15.41 1 хв  15.42 Курсує щоденно - переглянути
6359 Здолбунів Ковель 16.54 1 хв  16.55 Курсує щоденно - переглянути
6380 Стоянів Ківерці 16.49 7 хв  16.56 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 20.40 5 хв  20.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дачне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дачне