У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачне - Ниви-Губинські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачне - Ниви-Губинські:

Поточний розклад електричок Дачне - Ниви-Губинські включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 16 хв зі станції Дачне і прибуває на станцію Ниви-Губинські о 09 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6379 сполученням Ківерці - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Дачне і Ниви-Губинські цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Промислова(08.21), Гнидава(08.50), Несвіч-Волинський(09.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачне - Ниви-Губинські, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачне Ниви-Губинські ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачне - Ниви-Губинські можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6379 Ківерці Стоянів 08.16
Дачне
09.51
Ниви-Губинські
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачне -Ниви-Губинські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачне — Ниви-Губинські

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ниви-Губинські — Дачне