У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачник - Івано-Франківськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачник - Івано-Франківськ:

Поточний розклад електричок Дачник - Івано-Франківськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 04 хв зі станції Дачник і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 18 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6402-6401 сполученням Ворохта - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Дачник і Івано-Франківськ цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачник - Івано-Франківськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачник Івано-Франківськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачник - Івано-Франківськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6402-6401 Ворохта Івано-Франківськ 07.02
Дачник
07.35
Івано-Франківськ
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Рахів Івано-Франківськ 18.04
Дачник
18.35
Івано-Франківськ
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачник -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачник — Івано-Франківськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Івано-Франківськ — Дачник