У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачник
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дачник:

Актуальний розклад електричок по станції Дачник містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дачник з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Рахів, Ворохта. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 49 хв до пункту призначення Ворохта. Найближчі станції та зупинні пункти Тисменичани, Братківці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дачник відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Рахів, Ворохта - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дачник відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402-6401 Ворохта Івано-Франківськ 06.46 1 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Івано-Франківськ Рахів 08.41 1 хв  08.42 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Рахів Івано-Франківськ 18.03 1 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
6402-6401 Івано-Франківськ Ворохта 20.48 1 хв  20.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дачник можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дачник