У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачник - Микуличин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачник - Микуличин:

Поточний розклад електричок Дачник - Микуличин включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 49 хв зі станції Дачник і прибуває на станцію Микуличин о 10 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6402-6401 сполученням Івано-Франківськ - Ворохта, в цьому випадку поїздка займе 1 г 50 хв. Між станціями Дачник і Микуличин цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Тисменичани(21.24), Надвірна(21.54), Делятин(22.29), Ямна(22.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачник - Микуличин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачник Микуличин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачник - Микуличин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404-6403 Івано-Франківськ Рахів 08.49
Дачник
10.35
Микуличин
1 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути
6402-6401 Івано-Франківськ Ворохта 21.17
Дачник
23.07
Микуличин
1 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачник -Микуличин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачник — Микуличин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Микуличин — Дачник