У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Халимонове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дарниця - Халимонове:

Поточний розклад електричок Дарниця - Халимонове включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 43 хв зі станції Дарниця і прибуває на станцію Халимонове о 20 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 896 сполученням Київ-Волинський - Шостка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 16 хв. Між станціями Дарниця і Халимонове цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Бровари(15.57), Приостерний(17.36), Черемушки(18.20), Хутір Халимонове(18.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дарниця - Халимонове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дарниця Халимонове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дарниця - Халимонове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
896 Київ Конотоп 15.41
Дарниця
18.57
Халимонове
3 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
896 Київ Шостка 15.41
Дарниця
18.57
Халимонове
3 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
884К Фастів Зернове 17.43
Дарниця
20.25
Халимонове
2 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дарниця -Халимонове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Халимонове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Халимонове — Дарниця