У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

896 Фастів — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Фастів - Конотоп номер 896 відправляється зі станції Фастів-1 о 15.52 і прибуває на станцію Конотоп о 21.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 896 Фастів - Конотоп пролягає по таким станціям як Боярка, Київ-Волинський, Київ-Пас., Видубичі, Бровари, Бобровиця, Ніжин, Крути, Плиски, Черемушки, 669 Км, Бахмач-Пас., Халимонове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 15.52
Васильків-1 16.19 1 хв  16.20 27 хв 
Боярка 16.34 1 хв  16.35 42 хв 
Вишневе 16.44 1 хв  16.45 52 хв 
Київ-Волинський 16.51 2 хв  16.53 59 хв 
Караваєві Дачі 16.59 1 хв  17.00 1 г  7 хв 
Київ-Пас. 17.05 4 хв  17.09 1 г  13 хв 
Київ-Деміївський 17.20 4 хв  17.24 1 г  28 хв 
Видубичі 17.26 2 хв  17.28 1 г  34 хв 
Дарниця 17.38 3 хв  17.41 1 г  46 хв 
Бровари 17.57 1 хв  17.58 2 г  5 хв 
Бобрик 18.14 1 хв  18.15 2 г  22 хв 
Бобровиця 18.34 1 хв  18.35 2 г  42 хв 
Носівка 18.54 1 хв  18.55 3 г  2 хв 
Ніжин 19.14 3 хв  19.17 3 г  22 хв 
Приостерний 19.29 1 хв  19.30 3 г  37 хв 
Крути 19.39 1 хв  19.40 3 г  47 хв 
Хороше Озеро 19.50 1 хв  19.51 3 г  58 хв 
Плиски 20.03 1 хв  20.04 4 г  11 хв 
Велика Загорівка 20.11 1 хв  20.12 4 г  19 хв 
Черемушки 20.18 1 хв  20.19 4 г  26 хв 
Старий Луг 20.25 1 хв  20.26 4 г  33 хв 
669 Км 20.30 1 хв  20.31 4 г  38 хв 
Бахмач-Київський 20.37 1 хв  20.38 4 г  45 хв 
Бахмач-Пас. 20.43 2 хв  20.45 4 г  51 хв 
Хутір Халимонове 20.52 1 хв  20.53 5 г 
Халимонове 20.59 1 хв  21.00 5 г  7 хв 
Кукілка 21.08 1 хв  21.09 5 г  16 хв 
Конотоп 21.16 5 г  24 хв 

У розкладі поїзда 896 Фастів-1 — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930