З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біла Церква - Київ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Біла Церква - Київ:

Поточний розклад електричок Біла Церква - Київ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 35 хв зі станції Біла Церква і прибуває на станцію Київ о 08 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7033-34 сполученням Біла Церква - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 50 хв. Між станціями Біла Церква і Київ цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Фастів-1(07.08), Півні(07.26), Васильків-1(07.42), Боярка(07.57), Вишневе(08.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Біла Церква - Київ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Біла Церква Київ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Біла Церква - Київ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7033-34 Біла Церква Київ 06.35
Біла Церква
08.25
Київ-Пас.
1 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Біла Церква -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Біла Церква — Київ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Біла Церква