У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебальцеве - Нижньокринка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дебальцеве - Нижньокринка:

Поточний розклад електричок Дебальцеве - Нижньокринка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 25 хв зі станції Дебальцеве і прибуває на станцію Нижньокринка о 17 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6226/6225 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 31 хв. Між станціями Дебальцеве і Нижньокринка цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Абрикосовий(16.29), Волинцеве(17.02), Воля(17.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дебальцеве - Нижньокринка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дебальцеве Нижньокринка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дебальцеве - Нижньокринка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6226/6225 Дебальцеве Ясинувата 16.25
Дебальцеве
17.56
Нижньокринка
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дебальцеве -Нижньокринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебальцеве — Нижньокринка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижньокринка — Дебальцеве