З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Братківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Делятин - Братківці:

Поточний розклад електричок Делятин - Братківці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 43 хв зі станції Делятин і прибуває на станцію Братківці о 06 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404-6403 сполученням Яремче - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Делятин і Братківці цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Любіжня(17.27), Тарновиця(18.06), Дачник(18.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Делятин - Братківці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Делятин Братківці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Делятин - Братківці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6402-6401 Ворохта Івано-Франківськ 05.43
Делятин
06.52
Братківці
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Яремче Івано-Франківськ 17.21
Делятин
18.33
Братківці
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Делятин -Братківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Братківці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Братківці — Делятин