У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Братківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Братківці:

Актуальний розклад електричок по станції Братківці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Братківці з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Рахів, Ворохта. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 12 хв до пункту призначення Ворохта. Найближчі станції та зупинні пункти Дачник, Хриплин, Дружба. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Братківці відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворохта - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Рахів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Братківці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402-6401 Ворохта Івано-Франківськ 07.07 1 хв  07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404-6403 Івано-Франківськ Рахів 08.42 1 хв  08.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404-6403 Рахів Івано-Франківськ 18.09 1 хв  18.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6402-6401 Івано-Франківськ Ворохта 21.06 6 хв  21.12 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Братківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Братківці