Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Братківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Братківці:

Актуальний розклад електричок по станції Братківці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Братківці з такими станціями і населеними пунктами як Яремче, Івано-Франківськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 35 хв до пункту призначення Івано-Франківськ. Найближчі станції та зупинні пункти Хриплин, Тисменичани, Дачник, Дружба. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Братківці відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Яремче - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Яремче. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Братківці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402-6401 Івано-Франківськ Яремче 03.39 2 хв  03.41 Курсує щоденно - переглянути
6402-6401 Яремче Івано-Франківськ 06.52 2 хв  06.54 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Івано-Франківськ Яремче 08.48 2 хв  08.50 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Яремче Івано-Франківськ 18.33 2 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Братківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Братківці