З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Братківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Братківці:

Актуальний розклад електричок по станції Братківці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Братківці з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Яремче, Ворохта. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 46 хв до пункту призначення Ворохта. Найближчі станції та зупинні пункти Дачник, Хриплин, Дружба. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Братківці відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворохта - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Яремче. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Братківці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402-6401* Ворохта Івано-Франківськ 06.52 2 хв  06.54 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403* Івано-Франківськ Яремче 08.48 2 хв  08.50 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403* Яремче Івано-Франківськ 18.33 2 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
6402-6401* Івано-Франківськ Ворохта 20.44 2 хв  20.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Братківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Братківці