У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Бистриця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Делятин - Бистриця:

Поточний розклад електричок Делятин - Бистриця включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 58 хв зі станції Делятин і прибуває на станцію Бистриця о 18 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6402-6401 сполученням Ворохта - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 41 хв. Між станціями Делятин і Бистриця цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Любіжня(05.55), Тарновиця(06.36), Дачник(07.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Делятин - Бистриця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Делятин Бистриця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Делятин - Бистриця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6402-6401 Ворохта Івано-Франківськ 05.49
Делятин
07.30
Бистриця
1 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Рахів Івано-Франківськ 16.58
Делятин
18.29
Бистриця
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Делятин -Бистриця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Бистриця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бистриця — Делятин