У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бистриця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бистриця:

Актуальний розклад електричок по станції Бистриця містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бистриця з такими станціями і населеними пунктами як Коломия, Івано-Франківськ, Ворохта. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 54 хв до пункту призначення Івано-Франківськ. Найближчі станції та зупинні пункти Івано-Франківськ, Хриплин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бистриця відправляються або прибувають ввечері - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Ворохта, Коломия - Івано-Франківськ, Ворохта - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бистриця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бистриця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бистриця