З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Цуцилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Делятин - Цуцилів:

Поточний розклад електричок Делятин - Цуцилів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 43 хв зі станції Делятин і прибуває на станцію Цуцилів о 06 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404-6403 сполученням Яремче - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 53 хв. Між станціями Делятин і Цуцилів цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Любіжня(17.27), Тарновиця(18.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Делятин - Цуцилів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Делятин Цуцилів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Делятин - Цуцилів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6402-6401 Ворохта Івано-Франківськ 05.43
Делятин
06.35
Цуцилів
52 хв Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Яремче Івано-Франківськ 17.21
Делятин
18.14
Цуцилів
53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Делятин -Цуцилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Цуцилів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Цуцилів — Делятин