У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Тисменичани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Делятин - Тисменичани:

Поточний розклад електричок Делятин - Тисменичани включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 58 хв зі станції Делятин і прибуває на станцію Тисменичани о 17 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6402-6401 сполученням Ворохта - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 5 хв. Між станціями Делятин і Тисменичани цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Любіжня(05.55), Тарновиця(06.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Делятин - Тисменичани, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Делятин Тисменичани ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Делятин - Тисменичани можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6402-6401 Ворохта Івано-Франківськ 05.49
Делятин
06.54
Тисменичани
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Рахів Івано-Франківськ 16.58
Делятин
17.56
Тисменичани
58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Делятин -Тисменичани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Тисменичани

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тисменичани — Делятин