У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Ямна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Делятин - Ямна:

Поточний розклад електричок Делятин - Ямна включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 04 хв зі станції Делятин і прибуває на станцію Ямна о 10 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6441 сполученням Коломия - Ворохта, в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Делятин і Ямна цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Делятин - Ямна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Делятин Ямна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Делятин - Ямна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441 Коломия Ворохта 09.27
Делятин
09.54
Ямна
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Івано-Франківськ Рахів 10.04
Делятин
10.26
Ямна
22 хв Курсує щоденно - переглянути
6402-6401 Івано-Франківськ Ворохта 22.31
Делятин
22.56
Ямна
25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Делятин -Ямна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Ямна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ямна — Делятин