З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демчин - Довбище
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демчин - Довбище:

Поточний розклад електричок Демчин - Довбище включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 54 хв зі станції Демчин і прибуває на станцію Довбище о 22 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6259 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Демчин і Довбище цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демчин - Довбище, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демчин Довбище ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демчин - Довбище можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 05.19
Демчин
05.51
Довбище
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 11.35
Демчин
12.07
Довбище
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6259 Козятин Шепетівка 21.54
Демчин
22.26
Довбище
32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демчин -Довбище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демчин — Довбище

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Довбище — Демчин