З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демчин - Колодяжний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демчин - Колодяжний:

Поточний розклад електричок Демчин - Колодяжний включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 15 хв зі станції Демчин і прибуває на станцію Колодяжний о 17 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Демчин і Колодяжний цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Рачки(05.23), Разіне(05.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демчин - Колодяжний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демчин Колодяжний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демчин - Колодяжний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 05.19
Демчин
06.19
Колодяжний
1 г Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 11.35
Демчин
12.34
Колодяжний
59 хв Курсує щоденно - переглянути
885К Київ Рівне 16.15
Демчин
17.10
Колодяжний
55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6259 Козятин Шепетівка 21.54
Демчин
22.53
Колодяжний
59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демчин -Колодяжний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демчин — Колодяжний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Колодяжний — Демчин