У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демчин - Печанівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демчин - Печанівка:

Поточний розклад електричок Демчин - Печанівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 15 хв зі станції Демчин і прибуває на станцію Печанівка о 17 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 53 хв. Між станціями Демчин і Печанівка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Рачки(05.26), Разіне(06.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демчин - Печанівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демчин Печанівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демчин - Печанівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 05.22
Демчин
06.15
Печанівка
53 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 11.35
Демчин
12.27
Печанівка
52 хв Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 16.15
Демчин
17.04
Печанівка
49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6259 Козятин Шепетівка 21.54
Демчин
22.46
Печанівка
52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демчин -Печанівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демчин — Печанівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Печанівка — Демчин