У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демчин - Полонне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демчин - Полонне:

Поточний розклад електричок Демчин - Полонне включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 15 хв зі станції Демчин і прибуває на станцію Полонне о 17 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 24 хв. Між станціями Демчин і Полонне цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Рачки(05.26), Разіне(06.01), Блидні(06.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демчин - Полонне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демчин Полонне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демчин - Полонне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 05.22
Демчин
06.46
Полонне
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 11.35
Демчин
12.57
Полонне
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 16.15
Демчин
17.30
Полонне
1 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6259 Козятин Шепетівка 21.54
Демчин
23.16
Полонне
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демчин -Полонне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демчин — Полонне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полонне — Демчин