У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демчин - Понінка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демчин - Понінка:

Поточний розклад електричок Демчин - Понінка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 15 хв зі станції Демчин і прибуває на станцію Понінка о 17 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Демчин і Понінка цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Рачки(05.26), Разіне(06.01), Блидні(06.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демчин - Понінка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демчин Понінка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демчин - Понінка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 05.22
Демчин
06.41
Понінка
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 11.35
Демчин
12.52
Понінка
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 16.15
Демчин
17.26
Понінка
1 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6259 Козятин Шепетівка 21.54
Демчин
23.11
Понінка
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демчин -Понінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демчин — Понінка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Понінка — Демчин