З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демійка - Жукотки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демійка - Жукотки:

Поточний розклад електричок Демійка - Жукотки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 37 хв зі станції Демійка і прибуває на станцію Жукотки о 18 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6856 сполученням Неданчичі - Чернігів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Демійка і Жукотки цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демійка - Жукотки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демійка Жукотки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демійка - Жукотки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
864К Неданчичі Київ 05.06
Демійка
05.21
Жукотки
15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6852 Неданчичі Чернігів 09.44
Демійка
09.59
Жукотки
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6856 Неданчичі Чернігів 18.37
Демійка
18.52
Жукотки
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демійка -Жукотки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демійка — Жукотки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жукотки — Демійка