У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демківка - Красногірка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демківка - Красногірка:

Поточний розклад електричок Демківка - Красногірка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 14 хв зі станції Демківка і прибуває на станцію Красногірка о 10 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6421 сполученням Умань - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Демківка і Красногірка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демківка - Красногірка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демківка Красногірка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демківка - Красногірка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6421 Умань Вапнярка 10.14
Демківка
10.33
Красногірка
19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демківка -Красногірка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демківка — Красногірка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Красногірка — Демківка