У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демидівка - Гнівань
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демидівка - Гнівань:

Поточний розклад електричок Демидівка - Гнівань включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 07 хв зі станції Демидівка і прибуває на станцію Гнівань о 06 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 868К сполученням Жмеринка-Пас. - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Демидівка і Гнівань цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демидівка - Гнівань, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демидівка Гнівань ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демидівка - Гнівань можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
868К Жмеринка Київ 06.07
Демидівка
06.17
Гнівань
10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демидівка -Гнівань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демидівка — Гнівань

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гнівань — Демидівка