У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6302 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 04.15 і прибуває на станцію Козятин-1 о 06.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Браїлів, Козачівка, Могилівка, Гнівань, Яришівка, Тюшки, Вінниця, Вінниця-Вантажна, Десенка, Сосонка, Сальницький, Калинівка-1, Воршиця, Гулівці, Голендри, Миколаївка, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 04.15
Браїлів 04.30 1 хв  04.31 15 хв 
Козачівка 04.35 1 хв  04.36 20 хв 
Могилівка 04.44 1 хв  04.45 29 хв 
Гнівань 04.50 1 хв  04.51 35 хв 
Яришівка 05.00 1 хв  05.01 45 хв 
Тюшки 05.08 1 хв  05.09 53 хв 
Вінниця 05.21 5 хв  05.26 1 г  6 хв 
Вінниця-Вантажна 05.32 1 хв  05.33 1 г  17 хв 
Десенка 05.41 1 хв  05.42 1 г  26 хв 
Сосонка 05.46 1 хв  05.47 1 г  31 хв 
Сальницький 05.51 1 хв  05.52 1 г  36 хв 
Калинівка-1 05.57 1 хв  05.58 1 г  42 хв 
Воршиця 06.02 1 хв  06.03 1 г  47 хв 
Гулівці 06.07 1 хв  06.08 1 г  52 хв 
Голендри 06.20 1 хв  06.21 2 г  5 хв 
Миколаївка 06.27 1 хв  06.28 2 г  12 хв 
Кордишівка 06.34 1 хв  06.35 2 г  19 хв 
Козятин-1 06.45 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6302 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031