У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6302 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 04.13 і прибуває на станцію Козятин-1 о 06.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Тартак, Браїлів, Козачівка, Могилівка, Гнівань, Тюшки, Вінниця, Вінниця-Вантажна, Десенка, Сосонка, Сальницький, Калинівка-1, Воршиця, Гулівці, Голендри, Миколаївка, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 04.13
Тартак 04.24 1 хв  04.25 11 хв 
Браїлів 04.28 1 хв  04.29 15 хв 
Козачівка 04.34 1 хв  04.35 21 хв 
Могилівка 04.44 1 хв  04.45 31 хв 
Гнівань 04.50 1 хв  04.51 37 хв 
Тюшки 05.08 1 хв  05.09 55 хв 
Вінниця 05.21 5 хв  05.26 1 г  8 хв 
Вінниця-Вантажна 05.31 1 хв  05.32 1 г  18 хв 
Десенка 05.40 1 хв  05.41 1 г  27 хв 
Сосонка 05.45 1 хв  05.46 1 г  32 хв 
Сальницький 05.50 1 хв  05.51 1 г  37 хв 
Калинівка-1 05.56 1 хв  05.57 1 г  43 хв 
Воршиця 06.01 1 хв  06.02 1 г  48 хв 
Гулівці 06.06 1 хв  06.07 1 г  53 хв 
Голендри 06.19 1 хв  06.20 2 г  6 хв 
Миколаївка 06.26 1 хв  06.27 2 г  13 хв 
Кордишівка 06.33 1 хв  06.34 2 г  20 хв 
Козятин-1 06.46 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6302 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031