У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Жмеринка — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Козятин номер 6302 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 04.14 і прибуває на станцію Козятин-1 о 06.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6302 Жмеринка - Козятин пролягає по таким станціям як Браїлів, Козачівка, Могилівка, Гнівань, Яришівка, Тюшки, Вінниця, Вінниця-Вантажна, Десенка, Сосонка, Сальницький, Калинівка-1, Варшиця, Гулівці, Голендри, Миколаївка, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 04.14
Браїлів 04.28 1 хв  04.29 14 хв 
Козачівка 04.32 1 хв  04.33 18 хв 
Могилівка 04.40 1 хв  04.41 26 хв 
Гнівань 04.45 1 хв  04.46 31 хв 
Яришівка 04.55 1 хв  04.56 41 хв 
Тюшки 05.02 1 хв  05.03 48 хв 
Вінниця 05.13 14 хв  05.27 59 хв 
Вінниця-Вантажна 05.34 1 хв  05.35 1 г  20 хв 
Десенка 05.43 1 хв  05.44 1 г  29 хв 
Сосонка 05.48 1 хв  05.49 1 г  34 хв 
Сальницький 05.53 1 хв  05.54 1 г  39 хв 
Калинівка-1 05.59 1 хв  06.00 1 г  45 хв 
Варшиця 06.04 1 хв  06.05 1 г  50 хв 
Гулівці 06.09 1 хв  06.10 1 г  55 хв 
Голендри 06.19 1 хв  06.20 2 г  5 хв 
Миколаївка 06.26 1 хв  06.27 2 г  12 хв 
Кордишівка 06.33 1 хв  06.34 2 г  19 хв 
Козятин-1 06.45 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6302 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031