У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6308 Жмеринка — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Козятин номер 6308 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 14.35 і прибуває на станцію Козятин-1 о 17.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6308 Жмеринка - Козятин пролягає по таким станціям як Браїлів, Могилівка, Селищанський, Веселка, Порпурівський, Вінниця-Вантажна, Сосонка, Калинівка-1, Гулівці, Голендри, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 14.35
Тартак 14.45 1 хв  14.46 10 хв 
Браїлів 14.50 1 хв  14.51 15 хв 
Козачівка 14.54 1 хв  14.55 19 хв 
Могилівка 15.02 1 хв  15.03 27 хв 
Гнівань 15.07 1 хв  15.08 32 хв 
Селищанський 15.12 1 хв  15.13 37 хв 
Яришівка 15.18 1 хв  15.19 43 хв 
Веселка 15.22 1 хв  15.23 47 хв 
Тюшки 15.26 1 хв  15.27 51 хв 
Порпурівський 15.32 1 хв  15.33 57 хв 
Вінниця 15.40 5 хв  15.45 1 г  5 хв 
Вінниця-Вантажна 15.52 1 хв  15.53 1 г  17 хв 
Десенка 16.01 1 хв  16.02 1 г  26 хв 
Сосонка 16.06 1 хв  16.07 1 г  31 хв 
Сальницький 16.11 1 хв  16.12 1 г  36 хв 
Калинівка-1 16.17 1 хв  16.18 1 г  42 хв 
Варшиця 16.21 1 хв  16.22 1 г  46 хв 
Гулівці 16.26 1 хв  16.27 1 г  51 хв 
Черепашинці 16.33 1 хв  16.34 1 г  58 хв 
Голендри 16.41 1 хв  16.42 2 г  6 хв 
Миколаївка 16.48 1 хв  16.49 2 г  13 хв 
Кордишівка 16.55 1 хв  16.56 2 г  20 хв 
Сигнал 17.01 1 хв  17.02 2 г  26 хв 
Козятин-1 17.08 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6308 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031