З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демидівка - Вінниця(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демидівка - Вінниця(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Демидівка - Вінниця(всі вокзали) включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 12 хв зі станції Демидівка і прибуває на станцію Вінниця(всі вокзали) о 07 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6324 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Демидівка і Вінниця(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Могилівка(06.16), Веселка(06.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демидівка - Вінниця(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демидівка Вінниця(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демидівка - Вінниця(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
868К Жмеринка Київ 06.12
Демидівка
07.03
Вінниця-Вантажна
51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6324 Жмеринка Козятин 06.12
Демидівка
07.03
Вінниця-Вантажна
51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демидівка -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демидівка — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Демидівка