У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Південноукраїнська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Південноукраїнська:

Поточний розклад електричок Депо - Південноукраїнська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 06 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Південноукраїнська о 19 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6412 сполученням Одеса-Головна - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 5 г 14 хв. Між станціями Депо і Південноукраїнська цей електропоїзд проїжджає 40 зупинок. Серед них Одеса-Сортувальна(11.11), Польове(11.55), 1249 Км(12.34), 1214 Км(13.22), Мостове(15.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Південноукраїнська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Південноукраїнська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Південноукраїнська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6412 Одеса Помічна 11.08
Депо
16.22
Південноукраїнська
5 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6414 Одеса Помічна 15.06
Депо
19.44
Південноукраїнська
4 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Південноукраїнська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .