У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Одеса-Головна — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6414 сполученням Одеса-Головна - Помічна відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.35 і прибуває на станцію Помічна о 20.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Слобідська, Одеса-Східна, Кремидівка, 1268 Км, Сербка, Зарічанський, Березівка, Миколаєве, Ястребинове, Південноукраїнська, Висоцьке.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.35
Одеса-Мала 14.39 2 хв  14.41 4 хв 
Одеса-Поїзна 14.44 1 хв  14.45 9 хв 
Одеса-Застава-2 14.49 2 хв  14.51 14 хв 
Слобідська 14.54 1 хв  14.55 19 хв 
Одеса-Пересип 15.00 1 хв  15.01 25 хв 
Депо 15.05 1 хв  15.06 30 хв 
Одеса-Сортувальна 15.08 1 хв  15.09 33 хв 
Одеса-Східна 15.17 2 хв  15.19 42 хв 
Кулиндорове 15.25 1 хв  15.26 50 хв 
Степова 15.31 2 хв  15.33 56 хв 
Учнівська 15.38 1 хв  15.39 1 г  3 хв 
Кремидівка 15.45 1 хв  15.46 1 г  10 хв 
Польове 15.49 1 хв  15.50 1 г  14 хв 
1273 Км 15.54 1 хв  15.55 1 г  19 хв 
Чорноморська 16.00 1 хв  16.01 1 г  25 хв 
1268 Км 16.03 1 хв  16.04 1 г  28 хв 
Павлинка 16.06 1 хв  16.07 1 г  31 хв 
Буялик 16.16 1 хв  16.17 1 г  41 хв 
Кубанка 16.22 1 хв  16.23 1 г  47 хв 
Сербка 16.31 10 хв  16.41 1 г  56 хв 
1242 Км 16.46 1 хв  16.47 2 г  11 хв 
Радіалка 16.52 1 хв  16.53 2 г  17 хв 
Маринове 16.56 1 хв  16.57 2 г  21 хв 
Зарічанський 17.01 1 хв  17.02 2 г  26 хв 
Раухівка-1 17.10 1 хв  17.11 2 г  35 хв 
Вікторівка 17.18 1 хв  17.19 2 г  43 хв 
1214 Км 17.21 1 хв  17.22 2 г  46 хв 
Березівка 17.29 1 хв  17.30 2 г  54 хв 
Калаглея 17.37 1 хв  17.38 3 г  2 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 17.42 1 хв  17.43 3 г  7 хв 
Колосівка 17.49 4 хв  17.53 3 г  14 хв 
Миколаєве 18.01 1 хв  18.02 3 г  26 хв 
Ганнівка 18.11 1 хв  18.12 3 г  36 хв 
Веселинове 18.24 1 хв  18.25 3 г  49 хв 
Мартинівська 18.40 1 хв  18.41 4 г  5 хв 
Ястребинове 18.53 1 хв  18.54 4 г  18 хв 
Вознесенськ 19.09 2 хв  19.11 4 г  34 хв 
Олександрівка 19.21 1 хв  19.22 4 г  46 хв 
Трикратне 19.31 1 хв  19.32 4 г  56 хв 
Південноукраїнська 19.44 1 хв  19.45 5 г  9 хв 
Кавуни 19.56 1 хв  19.57 5 г  21 хв 
Людмилівка 20.16 1 хв  20.17 5 г  41 хв 
Олійникове 20.24 1 хв  20.25 5 г  49 хв 
Висоцьке 20.33 1 хв  20.34 5 г  58 хв 
Помічна 20.44 6 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6414 Одеса-Головна — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930