У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Одеса-Головна — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6414 сполученням Одеса-Головна - Помічна відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.35 і прибуває на станцію Помічна о 20.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Слобідська, Одеса-Східна, Кремидівка, 1268 Км, Сербка, Зарічанський, Калаглея, Ганнівка, Вознесенськ, Кавуни.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.35
Одеса-Мала 14.39 2 хв  14.41 4 хв 
Одеса-Поїзна 14.44 1 хв  14.45 9 хв 
Одеса-Застава-2 14.49 2 хв  14.51 14 хв 
Слобідська 14.54 1 хв  14.55 19 хв 
Одеса-Пересип 15.00 1 хв  15.01 25 хв 
Депо 15.05 1 хв  15.06 30 хв 
Одеса-Сортувальна 15.08 1 хв  15.09 33 хв 
Одеса-Східна 15.17 2 хв  15.19 42 хв 
Кулиндорове 15.25 1 хв  15.26 50 хв 
Степова 15.31 2 хв  15.33 56 хв 
Учнівська 15.38 1 хв  15.39 1 г  3 хв 
Кремидівка 15.45 1 хв  15.46 1 г  10 хв 
Польове 15.49 1 хв  15.50 1 г  14 хв 
1273 Км 15.54 1 хв  15.55 1 г  19 хв 
Чорноморська 16.00 1 хв  16.01 1 г  25 хв 
1268 Км 16.03 1 хв  16.04 1 г  28 хв 
Павлинка 16.06 1 хв  16.07 1 г  31 хв 
Буялик 16.16 1 хв  16.17 1 г  41 хв 
Кубанка 16.22 1 хв  16.23 1 г  47 хв 
Сербка 16.31 10 хв  16.41 1 г  56 хв 
1242 Км 16.46 1 хв  16.47 2 г  11 хв 
Радіалка 16.52 1 хв  16.53 2 г  17 хв 
Маринове 16.56 1 хв  16.57 2 г  21 хв 
Зарічанський 17.01 1 хв  17.02 2 г  26 хв 
Раухівка-1 17.10 1 хв  17.11 2 г  35 хв 
1214 Км 17.21 1 хв  17.22 2 г  46 хв 
Березівка 17.29 1 хв  17.30 2 г  54 хв 
Калаглея 17.37 1 хв  17.38 3 г  2 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 17.42 1 хв  17.43 3 г  7 хв 
Колосівка 17.49 4 хв  17.53 3 г  14 хв 
Миколаєве 18.01 1 хв  18.02 3 г  26 хв 
Ганнівка 18.11 1 хв  18.12 3 г  36 хв 
Веселинове 18.24 1 хв  18.25 3 г  49 хв 
Мартинівська 18.40 1 хв  18.41 4 г  5 хв 
Ястребинове 18.53 1 хв  18.54 4 г  18 хв 
Вознесенськ 19.09 2 хв  19.11 4 г  34 хв 
Олександрівка 19.21 1 хв  19.22 4 г  46 хв 
Трикратне 19.31 1 хв  19.32 4 г  56 хв 
Південноукраїнська 19.44 1 хв  19.45 5 г  9 хв 
Кавуни 19.56 1 хв  19.57 5 г  21 хв 
Людмилівка 20.16 1 хв  20.17 5 г  41 хв 
Олійникове 20.24 1 хв  20.25 5 г  49 хв 
Висоцьке 20.33 1 хв  20.34 5 г  58 хв 
Помічна 20.44 6 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6414 Одеса-Головна — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031