У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Кам'янське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Кам'янське:

Розклад поїздів Деражня Кам'янське на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Кам'янське найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Біла Церква, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.14 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Кам'янське-Пасажирське прибувають вони відповідно о 19.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Кам'янське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Кам'янське складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Деражня - Кам'янське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 06.14
Деражня
19.22
Кам'янське-Пасажирське
13 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Кам'янське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Кам'янське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кам'янське — Деражня