У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Хмельницький:

Розклад поїздів Чернівці Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Заболотів, Коломия, Івано-Франківськ, Галич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.56 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 00.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
236 Чернівці Одеса 14.56
Чернівці
00.35
Хмельницький
9 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Чернівці