У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Чернівці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Чернівці:

Розклад поїздів Хмельницький Чернівці на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Чернівці найчастіше зупиняються на станціях Гречани, Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Ларга, Новоселиця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.59, 04.40 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 07.57, 13.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Хмельницький Чернівці є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Хмельницький - Чернівці складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Чернівці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Чернівці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці — Хмельницький