У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Первомайськ-на-Бузі
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Первомайськ-на-Бузі:

Розклад поїздів Деражня Первомайськ-на-Бузі на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Первомайськ-на-Бузі найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Ярошенка, Вапнярка, Крижопіль, Кодима, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.54 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Первомайськ-на-Бузі прибувають вони відповідно о 01.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Первомайськ-на-Бузі є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Первомайськ-на-Бузі складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Деражня - Первомайськ-на-Бузі можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120Л Львів Запоріжжя 18.54
Деражня
01.53
Первомайськ-на-Бузі
6 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Первомайськ-на-Бузі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Первомайськ-на-Бузі

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Первомайськ-на-Бузі — Деражня