У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Верхівцеве
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Верхівцеве:

Розклад поїздів Деражня Верхівцеве на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Верхівцеве найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Біла Церква, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.14 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Верхівцеве прибувають вони відповідно о 18.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Верхівцеве є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Верхівцеве складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Деражня - Верхівцеве можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 06.14
Деражня
18.51
Верхівцеве
12 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Верхівцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Верхівцеве

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Верхівцеве — Деражня