У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Запоріжжя-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Запоріжжя-1:

Розклад поїздів Деражня Запоріжжя-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Запоріжжя-1 найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Новоукраїнка, Мирова, Марганець, Нікополь, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.14, 18.54 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 22.11, 14.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Запоріжжя-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Запоріжжя-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Деражня - Запоріжжя-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 06.14
Деражня
22.11
Запоріжжя-1
15 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
120Л Львів Запоріжжя 18.54
Деражня
14.25
Запоріжжя-1
19 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Запоріжжя-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя-1 — Деражня