У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деренівка - Кровинка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Деренівка - Кровинка:

Поточний розклад електричок Деренівка - Кровинка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 05 хв зі станції Деренівка і прибуває на станцію Кровинка о 06 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6270 сполученням Заліщики - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Деренівка і Кровинка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Деренівка - Кровинка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Деренівка Кровинка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Деренівка - Кровинка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6270 Заліщики Тернопіль 06.05
Деренівка
06.25
Кровинка
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Деренівка -Кровинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деренівка — Кровинка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кровинка — Деренівка