У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деренівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Деренівка:

Актуальний розклад електричок по станції Деренівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Деренівка з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Заліщики. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 53 хв до пункту призначення Заліщики. Найближчі станції та зупинні пункти Говилів, Трембовля. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Деренівка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Заліщики. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Деренівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6270 Заліщики Тернопіль 06.02 3 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6277 Тернопіль Заліщики 19.50 3 хв  19.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Деренівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Деренівка