У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деренівка - Тернопіль-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Деренівка - Тернопіль-Пас.:

Поточний розклад електричок Деренівка - Тернопіль-Пас. включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 05 хв зі станції Деренівка і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 07 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6270 сполученням Заліщики - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 20 хв. Між станціями Деренівка і Тернопіль-Пас. цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Трембовля(06.18), Прошова(06.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Деренівка - Тернопіль-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Деренівка Тернопіль-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Деренівка - Тернопіль-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6270 Заліщики Тернопіль 06.05
Деренівка
07.25
Тернопіль-Пас.
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Деренівка -Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деренівка — Тернопіль-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тернопіль-Пас. — Деренівка