У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дерганівка - Козятин-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дерганівка - Козятин-1:

Поточний розклад електричок Дерганівка - Козятин-1 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 34 хв зі станції Дерганівка і прибуває на станцію Козятин-1 о 19 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6294-6295 сполученням Жашків - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 48 хв. Між станціями Дерганівка і Козятин-1 цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дерганівка - Козятин-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дерганівка Козятин-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дерганівка - Козятин-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6295 Погребище-1 Козятин 18.34
Дерганівка
19.22
Козятин-1
48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6294-6295 Жашків Козятин 18.34
Дерганівка
19.22
Козятин-1
48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дерганівка -Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дерганівка — Козятин-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Козятин-1 — Дерганівка