У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Десенка - Черепашинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Десенка - Черепашинці:

Поточний розклад електричок Десенка - Черепашинці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 00 хв зі станції Десенка і прибуває на станцію Черепашинці о 19 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6310 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Десенка і Черепашинці цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Сосонка(19.04), Гулівці(19.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Десенка - Черепашинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Десенка Черепашинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Десенка - Черепашинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6310 Жмеринка Козятин 19.00
Десенка
19.32
Черепашинці
32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Десенка -Черепашинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Десенка — Черепашинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Черепашинці — Десенка