У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6312 Жмеринка — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Козятин номер 6312 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 20.25 і прибуває на станцію Козятин-1 о 22.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6312 Жмеринка - Козятин пролягає по таким станціям як Браїлів, Могилівка, Селищанський, Веселка, Порпурівський, Вінниця-Вантажна, Сосонка, Калинівка-1, Гулівці, Миколаївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 20.25
Тартак 20.35 1 хв  20.36 10 хв 
Браїлів 20.40 1 хв  20.41 15 хв 
Козачівка 20.44 1 хв  20.45 19 хв 
Могилівка 20.52 1 хв  20.53 27 хв 
Гнівань 20.57 1 хв  20.58 32 хв 
Селищанський 21.02 1 хв  21.03 37 хв 
Яришівка 21.08 1 хв  21.09 43 хв 
Веселка 21.12 1 хв  21.13 47 хв 
Тюшки 21.16 1 хв  21.17 51 хв 
Порпурівський 21.22 1 хв  21.23 57 хв 
Вінниця 21.30 5 хв  21.35 1 г  5 хв 
Вінниця-Вантажна 21.42 1 хв  21.43 1 г  17 хв 
Десенка 21.51 1 хв  21.52 1 г  26 хв 
Сосонка 21.56 1 хв  21.57 1 г  31 хв 
Сальницький 22.01 1 хв  22.02 1 г  36 хв 
Калинівка-1 22.07 1 хв  22.08 1 г  42 хв 
Варшиця 22.12 1 хв  22.13 1 г  47 хв 
Гулівці 22.17 1 хв  22.18 1 г  52 хв 
Голендри 22.27 1 хв  22.28 2 г  2 хв 
Миколаївка 22.34 1 хв  22.35 2 г  9 хв 
Кордишівка 22.41 1 хв  22.42 2 г  16 хв 
Козятин-1 22.52 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6312 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031