У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діброва - Братське Озеро
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Діброва - Братське Озеро:

Поточний розклад електричок Діброва - Братське Озеро включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 55 хв зі станції Діброва і прибуває на станцію Братське Озеро о 18 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6680 сполученням Ізюм - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Діброва і Братське Озеро цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Діброва - Братське Озеро, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Діброва Братське Озеро ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Діброва - Братське Озеро можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Діброва -Братське Озеро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Діброва — Братське Озеро

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Братське Озеро — Діброва