У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діброва - Грушово
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Діброва - Грушово:

Поточний розклад електричок Діброва - Грушово включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 45 хв зі станції Діброва і прибуває на станцію Грушово о 11 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6583 сполученням Солотвино-1 - Королеве, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Діброва і Грушово цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Діброва - Грушово, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Діброва Грушово ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Діброва - Грушово можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6583 Солотвино Королеве 11.45
Діброва
11.52
Грушово
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Діброва -Грушово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Діброва — Грушово

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Грушово — Діброва