У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діброва - Тересва
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Діброва - Тересва:

Поточний розклад електричок Діброва - Тересва включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 45 хв зі станції Діброва і прибуває на станцію Тересва о 12 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6583 сполученням Солотвино-1 - Королеве, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Діброва і Тересва цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Діброва - Тересва, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Діброва Тересва ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Діброва - Тересва можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6583 Солотвино Королеве 11.45
Діброва
12.03
Тересва
18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Діброва -Тересва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Діброва — Тересва

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тересва — Діброва