У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дібровка - Новодеповська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дібровка - Новодеповська:

Поточний розклад електричок Дібровка - Новодеповська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 18 хв зі станції Дібровка і прибуває на станцію Новодеповська о 08 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6255 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 4 г 10 хв. Між станціями Дібровка і Новодеповська цей електропоїзд проїжджає 33 зупинок. Серед них Шкільна(09.11), Мардарівка(10.27), Мигаєве(11.38), Карпове(12.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дібровка - Новодеповська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дібровка Новодеповська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дібровка - Новодеповська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6253 Вапнярка Одеса 04.18
Дібровка
08.09
Новодеповська
3 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 09.07
Дібровка
13.17
Новодеповська
4 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 18.39
Дібровка
22.37
Новодеповська
3 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дібровка -Новодеповська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дібровка — Новодеповська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новодеповська — Дібровка